خوراک فعال

این امکان باعث میشود تا کاربران شما همیشه به روز باشند و به صورت خودکار و بدون بارگزاری مجدد صفحه از رویدادها و پست های جدید مطلع شوند.
به اشتراک گذاری سریع
به طور پیشورض کاربران شما امکان به اشتراک گذاری وضعیت، لینک، عکس، آهنگ، فیلم، نظر سنجی و بلاگ را خواهند داشت.
کنترل حریم شخصی
هنگام اضافه کردن یک خوراک به سایت (وضعیت، عکس، آهنگ، ویدئو و ...) میتوانید حریم شخصی آن مورد را تنظیم کنید که فقط توسط شما، دوستان شما، دوستان دوستان شما و یا تمام کاربران مشاهده شود here.
به اشتراک گذاشتن در فیس بوک / توییتر
شما به راحتی می توانید پست های خود را بر روی فیس بوک و توییتر به اشتراک بگذارید. برای این کار نیاز دارید تنها یک بار از سایت به اکانت خود در فیسبوک و یا توییتر وارد شوید و پس از آن تنها با یک کلیک مشخص میکنید که مطلبی که در حال اشتراک آن هستید در سایت قرار بگیرد و یا فیس بوک و توییتر.
به روز رسانی خودکار
بعد از قرار گرفتن مطلب جدید در سایت توسط سایر کاربران گزینه ی "بروز رسانی های جدید" نمایش داده میشود و کاربران با کلیک بر روی آن و بدون بارگذاری مجدد صفحه خوراک های جدید را خواهند دید، شما نیز میتوانید از ادمین پنل مشخص کنید که این کار بصورت خودکار و چند ثانیه یک بار انجام شود.
قابل تمدید
خوراک های کاربران را میتوان در پروفایل آنها مشاهده کرد، همچنین این قابلیت وجود دارد که با ارسال نظر برای خوراک های قدیمی آنها را بروز کرد و در ردیف ارسال های جدید قرار داد.
خوراک های دوستان یا عمومی
شما میتوانید در ادمین پنل مشخص کنید که کاربران تمام پست ها را مشاهده کنند و یا فقط پست های دوستان خود را.
دوست داشتن یا نداشتن خوراک
شما میتوانید مشخص کنید که کاربران فقط امکان ارسال "لایک" را داشته باشند و یا هم امکان ارسال "لایک (پسندیدم)" و هم "آن لایک (نپسندیدم)" را داشته باشند.
ارسال نظر در خوراک ها
کاربران شما میتوانند در مورد هر پست نظر خود را ارسال کنند و در مورد آن به بحث و گفتگو بپردازند.
بی رقیب در امکانات