برنامه ها

این امکان را به طراحان و برنامه نویسان میدهد که بدون نیاز به داشتن اطلاعات هاست یا سرور شما برنامه هایی را به وجود آورند و امکانات سایت شما را افزایش دهند.
تایید مدیر
شما میتوانید برنامه هایی که توسط کاربران ساخته میشود را قبل از ارسال در سایت و مشاهده توسط عموم تایید کنند.
لایک و کامنت
ما با این ویژگی کاربران را همیشه فعال نگه می داریم به این صورت که آنها به راحتی می توانند برنامه را لایک کرده و نظر خود را برای آن ارسال کنند.
ایمنی
برنامه نویسان میتوانند به راحتی و بدون نیاز به اطلاعات هاست یا سرور برنامه ای را در سایت ایجاد کنند و سایت شما را توسعه دهند، لازم به ذکر است که این قسمت با امنیت بسیار بالا طراحی شده پس نگران انتقال اطلاعات و دسترسی طراحان به اطلاعات سرور نباشید.
فروشگاه برنامه
شما میتوانید در شبکه ی خود فروشگاه برنامه راه اندازی کنید به طوری که کاربران شما انتخاب کنند چه برنامه هایی را دوست دارند و به راحتی آنها را نصب و در اکانت خود از آنها استفاده نماین.
موبایل دوستانه!
برنامه ها فقط مختص سایت و کامپیوتر نیستند بلکه برنامه نویسان میتوانند با استفاده از سیستم ایمن و قدرتمند API برنامه های بیشماری را برای ورژن موبایل نیز طراحی کنند .
صفحه های سرگرمی
هر برنامه میتواند صفحه ی مخصوص به خود را داشته باشد که طرفداران آن برنامه در صفحه ی مخصوص آن گرد هم آیند.
دسته بندی
نرم افزارها را میتوان در دسته بندی هایی که شما از قبل در ادمین پنل مشخص کرده اید دسته بندی کنید، ما نیز تعدادی دسته بندی را به صورت پیش فرض برای شما قرار داده ایم.
بی رقیب در امکانات