فیلدهای دلخواه

یک شبکه هرگز بدون امکان درج فیلد های دلخواه و سفارشی نمیتواند نسبت به شبکه های دیگر متمایز و منحصر به فرد باشد! اسکریپت ما این امکان را به شما می دهد که در بسیاری از قسمت ها فیلدهای دلخواه ایجاد کرده و شبکه ی خود را منحصر به فرد کنید.
گروه های سفارشی
برای هر رشته سفارشی که شما ایجاد می کنید این می تواند مطعلق یک گروه سفارشی باشد.به وسیله ی تقسیم رشته های شما به گروه ها آن می شود که آن را بسیار آسان تر از اعضای خود را به ویرایش این زمینه است.
محل موقعیت سفارشی
شما می توانید یک فید سفارشی که در آن یک محل و موقعیت زمانی و مکانی کاربر را نمایش می دهد در پروفایل کاربران قرار دهید. این می تواند در دو پانل سمت چپ یا راست و یا در داخل بلوک "اطلاعات پایه" باشد.
محل های مورد نیار
شما ممکن است در بعضی از زمینه ها یک گزینه بخواهید تا زمانی که یک کاربر ثبت نام میکند یا مشخصاتشان را ویرایش میکنند آن قسمت را تکمیل کند.
درج در ثبت نام
شما می توانید هر یک از زمینه های سفارشی را به فرم ثبت نام اضافه کنید.
پشتیبانی از انواع
ما از زمینه های سفارشی زیر پشتیبانی می کنیم:
  • ناحیه بزرگ متن
  • ناحیه کوچک متن (حداکثر 255 حرف)
  • منوی کشویی
  • انتخاب چند گانه
  • دکمه ی رادو
  • چک باکس
ویرایش فیدهای دلخواه
کاربران شما می توانند مقادیر خود را از بخش "ویرایش مشخصات" زمینه های دلخواه خود را ویرایش کنند همه ی زمینه های سفارشی مکانی است و برای دسترسی آسان و سریع گروه بندی شده است
ویرایش مشخصات
کاربران شما می توانند زمینه های سفارشی خود را از بخش "ویرایش مشخصات" ویرایش کنند و یا آنها را به طور مستقیم می توانند انجام دهند این کار را از مشخصات خود با استفاده از ویژگی "درون خطی نمایش در حال ویرایش" ما ، که به آنها برای به روز رسانی در هر زمینه در نقطه اجازه می دهد.
بی رقیب در امکانات