توسعه پذیر

اسکریپت ما بر روی پلت فرم مبتنی بر ماژول به صورت کاملا سورس باز طراحی شده که به شما و توسعه دهندگان این امکان را می دهد که هر قسمت را بنا به صلیقه ی خود تغییر داده و یا قسمتی را به اسکریپت اضافه و همچنین حذف نمایید و در نتیجه شبکه ای کاملا سفارشی و منحصر به فرد داشته باشید.
شکلک ها
کاربران شما می توانند از شکلک ها برای بیان احساسشان استفاده کنند.به طور پیش فرض ما از شکلک های مشترک که بر روی سایت استفاده می شود پشتیبانی می کنیم و می توانید بسته های شکلک را به طور مستقیم از ادمین پنل اضافه کنید.
بر اساس ماژول
phpFox بر مبنای ماژول است و به توسعه دهندگان اجازه می دهد به راحتی مجموعه ای از ماژول ها را ایجاد کنند و درمورد اصلاح ماژول های ایجاد شده توسط ما و یا سایر توسعه دهندگان 3rd نگران نباشند. نه تنها آن برای توسعه دهندگان آسان است در زمانی که شما ویژگی ها را از طریق ادمین پنل مدیریت می کنید ،شما می توانید با کلیک یک دکمه ماژول خاص را فعال یا غیر فعال کنید
جامعه توسعه فعال
ما افتخار می کنیم جامعه ما و تمام محصولات، هک، ماژول ها، پلاگین ها و تم ها به منظور ارتقاء جامعه خود را به اشتراک گذاشته اند.
بسته های زبان
ویژگی هایی که ما به وسیله ی قانون محصولات پسوند پایگاه داده قدرتمند است ،هرچند بسته های زبان برای جوامع بین المللی خیلی مهم است و ما مدیر بسته زبان قدرتمند که کنترل کامل بر تمام عبارات و همچنین درون ریزی و برون ریزی تکمیل بسته های زبانی است.
پشتیبانی از پلاگین
ما می دانیم که ایجاد یک شبکه اجتماعی اهمیت دارد و برای کمک به ما سیستم پلاگین بسیار قدرتمدند ایجاد کردند که به توسعه دهندگان اجازه میدهد محصولاتی شامل پلاگین "قلاب" ایجاد کنند .این قلاب ها می توانند تغییررفتار محصولات ما و تعامل برقرار کنند ،درواقع بدون دست زدن به منبع کد ما،که به شما هیچ سردردی زمانی که محصولات ما به نسخه ی جدید به روز می شود نمی دهند.
مستند کامل
ما جامعه ی توسعه ی خود را با اطلاعات ارائه می دهیم که احتمالا می تواند به آن ها اجازه دهد محصولات بزرگ بسازند.ما در ویکی خود اطلاعات دقیقی در مورد توسعه ی پلاگین جدید برای ماژل ومحصولات خود ارائه می دهیم.
مدیریت محصول
ما به شما مدیریت یک بخش مدیریت محصول قدرتمند ارائه می دهیم که به شما اجازه می دهد به روز رسانی را با همه ی محصولات بخش 3rd که شما می خواهید نصب کنید نگه دارد.شما به راحتی می توانید یک محصول را که نصب کرده اید فعال یا غیر فعال کنید.نصب یک محصول مثل اپلود کردن آن به یک سرویس دهنده است و بر روی "نصب"کلیک کنید.این آسان است.
بی رقیب در امکانات