تالار گفتگو

اسکریپت ما شامل یک تالار گفتگو (فروم) کامل و مجهز می باشد که می توانید در آن موضوعات بسیاری را دسته بندی کرده و برای هر دسته نیز زیر شاخه هایی را تعیین کنید تا کاربران سوالات و، نظرات و افکار خود را در آن به اشتراک بگذارند و در هرقسمت پیرامون آن موضوع به بحث و گفتگو بپردازند .
تصویب مدیریت
شما یا کارکنان شما می توانید موضوعی را قبل از اینکه عمومی شود تصویب کنید.
لایک ها
ما به کاربران فعال شما این توانایی را می دهیم که نوشته ها را به راحتی like کنند.
اعتدال آسان
کاربران می توانند به راحتی بین موضوعات و ارسال ها در انجمن به وسیله ی انتخاب ایتم های متعدد در یک زمان برای انجام وظایف خاص اعتدال برقرار کنند.
نظرسنجی ها
هر موضوع می تواند نظرسنجی های خاص خود را داشته باشد.
انجمن های کوچک نا محدود
انجمن های شما میتوانند یک مقدار نا محدود از انجمن های کوچک داشته باشند.
مدیریت موضوع
مدیران و یا ناظران انجمن میتوانند موضوعات را مدیریت کنند که شامل گزینه های . . .
  • حرکت موضوعات
  • کپی موضوعات
  • حذف موضوعات
  • ویرایش موضوعات
  • بستن موضوعات
  • ادغام موضوعات
اشتراک موضوع
کاربران میتوانند موضوعات خود یا موضوعاتی که دیگر کاربران ارسال کرده اند را به اشتراک بگذارند.اگر موضوع کاربر یکبار به اشتراک گذاشته شده باشد به کاربر اطلاع داده میشود تا با موضوع جدید به روز شود.
به اشتراک گذاری
کاربران می توانند موضوعات را با استفاده از ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی ما، که به سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر متصل است به اشتراک بگذارند. بیشتر بدانید
گزارش یک موضوع
گزارش هر موضوع به وسیله ی جامعه به مدیر برای جلوگیری از هرزنامه ها و یا حذف مطالب نامناسب که به نقض قوانین و مقررات کمک میکند در نظر گرفته شده است .
پاسخ سریع
زمان مشاهده ی یک موضوع کاربران میتوانند پاسخ خود را روی نقطه بدون نیاز به کلیک روی لینک که منجر به باز شدن صفحه دیگر شود اضافه کنند،از جایی که می توانند پاسخ خود را اضافه کنند.
RSS
پشتیبانی از RSS در بخش انجمن ها گنجانده شده تا کاربران شما بتوانند آهنگ را از همه ی مبحث های اضافه شده به جامعه نگهداری کنند.
جست و جوی پیشرفته
کاربران می توانند موضوعات و نوشته ها را با استفاده از فیلترجستجوی پیشرفته ما جستجو کنند.آن ها می توانند نتیجه ی جستجوی خود مانند موضوع یا نوشته را لیست کنند.فیلتر جستجوی سریع، برای جستجوی موضوع برای دسترسی آسان تهیه شده است.
آمار انجمن
انجمن شما شامل بلوک آمار برای اعضای خود می باشد.
مدیر ناظر قدرتمند
هر بخش می تواند ناظر مجموعه ی خود باشد و ما ابزار قدرتمند برای پیدا کردن و اعطای قدرت ناظر یک بخش ارائه کرده ایم.شما هم چنین می توانید قدرت یک کاربر خاص برای یک موضوع خاص را کنترل کنید.
بی رقیب در امکانات