فروشگاه

کاربران شما می توانند در قسمت فروشگاه سایت یک قسمت اختصاصی برای فروش یا تبلیغ جنس خود داشته باشند.
کنترل حریم شخصی کاربران
کاربران می توانند کنترل کنند که چه کسانی می توانند لیست آن ها را ببینند و روی آن نظر بگذارند. اینجا.
لایک ها و نظرات
ما به کاربران فعال شما این توانایی را می دهیم که به راحتی یک لیست را like کنند یا راجع به آن نظر بدهند.
فروش لیست بازار
کاربران شما به راحتی می توانند آیتم ها را در بازار شما بفروشند و به طور مستقیم به حساب پی پالشان یا حساب وارسیشان پرداخت کنند.
برچسب قیمت کالا
کاربران می توانند لیست بازار با برچسب قیمت، که به شما این امکان را می دهد که آنها را برای تبلیغ کالا و خدمات آنها را در برنامه فروش ایجاد کنید.
مبتنی بر مکان
اطلاعات زیادی که ممکن است به عنوان جایی که آیتم و یا سرویس قرار گرفته است فراهم می کند.این اطلاعات شامل کشور،ایالت ،شهر وZIP /کد پستی است.
چندین عکس
کاربران شما می توانند تا 6 عکس برای لیستشان برای گرفتن ایده بهتر از دیگر کاربران از آنچه در حال فروش است آپلود کنند .کاربران می توانند کنترل کنند که چگونه می توانند بسیاری از عکس ها را آپلود و به طور پیش فرض با این 6تا تنظیم کنند.
دعوت از دوستان
کاربران می توانند دوستانشان را از طریق مرور دوستانشان با استفاده از مدیر لیست مهمان قدرتمند ما یا به وسیله ی ارسال ایمیل دعوت کنند.
به اشتراک گذاری
کاربران می توانند هر یک از لیست ها را با استفاده از ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی ما، که متصل به سایت هایی مانند فیس بوک و توییتراست به اشتراک بگذارند. . بیشتر بدانید
گزارش یک لیست
گزارش هر لیست به وسیله ی جامعه به مدیر برای جلوگیری از هرزنامه ها و یا حذف مطالب نامناسب که به نقض قوانین و مقررات کمک میکند در نظر گرفته شده است .
سیستم تایید
مدیران می توانند از سیستم تایید ما،جایی که لیست کاربران توسط مدیر سایت دیده میشود قبل از اینکه به صورت عمومی دیده شود استفاده کنند. مدیران می توانند تصمیم بگیرند که لیست را تایید یا رد کنند.
دسته بندی سفارشی
شما می توانید بسیاری از دسته بندی هایی که آن ها برای بازار ایجاد کنید.هر دسته بندی میتواند مقدار نامحدودی گروه کوچک داشته باشد.
جستجو
به وسیله ی فیلتر جستجوی ما کاربران شما می توانند به راحتی لیست هایی که به دنبال آن هستند را پیدا کنند.
لیست های برجسته
شما می توانید لیست هایی که به آن علاقه دارید را به بالای لیست انتقال دهید سپس کاربران در هر زمان که بخش بازار را مشاهده کنند این لیست ها را می بینند.
بی رقیب در امکانات