صفحه ها و گروه ها

این امکان را به کاربران میدهد تا بتوانند برای خود یک یا چندین صفحه و گروه شخصی داشته باشند.
تایید مدیر
شما میتوانید در صورت تمایل گروه ها و صفحات ساخته شده توسط کاربران را قبل از قرار گیری در سایت تایید کنید.
فعالیت
این ویژگی به شما کمک میکند تا کاربران خود را همیشه فعال نگه دارید.
صفحه ها و گروه ها
شما میتوانید در ادمین پنل بیشمار دسته ایجاد کنید، که این دسته ها میتوانند از نوع "لایک (صفحه)" و یا "عضویت (گروه)" باشند
خوراک فعال
هر صفحه یا گروه قابلیت خوراک فعال را دارد به این شکل که کاربران میتوانند روی دیوار آن عکس و موزیک و متن و ... به اشتراک بگذارند و در آن به فعالیت بپردازند.
جامعه ی خود
ما با ایجاد امکانات فراوان در این قسمت این امکان را به کاربران شما داده ایم که بتوانند جامعه ای کامل در شبکه ی شما برای خود به وجود بیاورند و آن را رهبری کنند.
ارسال با صفحه
وقتی که کاربران شما برای خود یک صفحه میسازند و در واقع ادمین آن هستند هنگام ارسال مطلب میتوانند انتخاب کنند که آن مطلب با اکانت آنها ارسال شود و یا با صفحه ی آنها، و نیز این امکان را خواهند داشت که به صورت کلی با صفحه ی خود در سایت وارد شوند و فعالیت کنند.
صفحه ی پیشفرض
شما میتوانید مشخص کنید که کدام یک صفحه ها صفحه ی پیشفرض باشد، این امکان برای دیوار، اطلاعات، رویدادها، بحث ها، موسیقی، عکس و فیلم قابل تنظیم میباشد.
مجوزهای پیشرفته
شما به عنوان ادمین یک صفحه میتوانید کنترل کامل بر موارد ارسالی و یا قابل مشاهده برای سایر کاربران داشته باشید و به این ترتیب از به اشتراک گذاشتن مطالب مخالف قوانین صفحه ی خود توسط کاربران جلوگیری کنید.
دعوت دوستان
مدیران صفحه ها و گروه ها این امکان را خواهند داشت که دوستان خود را به صفحه یا گروه خود دعوت کنند.
آدرس اختصاصی
هر صفحه یا گروه میتواند برای خود یک آدرس مجزا و اختصاصی داشته باشد، این ویژگی به راحتی در قسمت تنظیمات صفحه قابل تنظیم میباشد.
چند مدیر
صفحه ها میتوانند چند مدیر و یا کارمند داشته باشند، مدیر اصلی صفحه میتواند به راحتی تنظیمات مربوطه را اعمال کند.
ابزارها
هر صفحه قابلیت پشتیبانی از ابزارها را خواهد داشت، این امکان برای ایجاد بخش های فرعی و بلوک های اختصاصی میباشد، مناسب برای آگهی ها، تبلیغات، اعلامیه ها و ....
ثبت نام در گروه
شما میتوانید گروه خود را طوری راه اندازی کنید که قسمتی را به نام "برای عضویت اینجا کلیک کنید" را در گروه قرار دهید و یا به شکلی تنظیم کنید که کاربران قبل از عضویت توسط شما (مدیر گروه) تایید شوند.
بی رقیب در امکانات