مدیریت قالب

ما به شما امکان ویرایش کامل و آسان قالب را از مدیریت می دهیم.
کنترل کامل مستقیم از ادمین پنل
شما می توانید کل ظاهر شبکه ی خود را به طور مستقیم به راحتی از ادمین پنل خود ویرایش کنید. این شامل تغییر لوگو، ویرایش قالب های HTML و تغییر CSS سایت است. شما همچنین می توانید فایل ها از ویرایشگر متن مورد علاقه خود را و یا IDE را ویرایش کنید .ما به سادگی به مدیر،گزینه هایی برای مدیریت ویرایش این فایل ها می دهیم.
تم ها و سبک ها
phpfox به صورت پیشفرض شامل دو تم می باشد. تم، طرح اولیه و ساختار سایت شما را کنترل میکند. تم ها عمدتا از فایل های قالب HTML ساخته شده اند. هریک از آن ها چندین فایل الگوی کنترلی دارند و با این فایل ها شما می توانید سایت خود را به شبکه اجتماعی ای منحصر به فرد تغییر دهید .هر تم می تواند مقدار زیادی سبک داشته باشد. سبک ،رنگ، فونت، اندازه فونت، اساسا CSS و آیکون برای سایت شما کنترل می کند. از آنجا که هر تم می تواند بسیاری از سبک های شما، بسیاری از طرح ها و رنگ های مختلف با یک نگاه را داشته باشند.
بدون رو نویسی
از آنجا که شما می توانید مستقیم از ادمین پنل تم ها ی خود و سبک ها را تغییر دهید هرگز نگران ارتقا به ورژن جدید از ما نباشید ما هرگز تغییرات شما را بازنویسی نمی کنیم. ما فقط فایل های خود ما را در سرور بازنویسی می کنیم اما تغییرات شما را هرگز.
درون ریزی/برون ریزی تم ها و سبک ها
درون ریزی و برون ریزی تم و یا سبک فقط با یک کلیک قابل اجراست. برای برون ریزی یک سبک یا تم کاری که همه شما باید انجام دهید این است که بر روی لینک برون ریزی کلیک کنید و شما مسیر خود را برای دریافت یک آرشیو ZIP تم یا سبک خود وارد کنید که می توان ذخیره و یا به صورت رایگان و یا با هزینه برای دیگران به انتشار بگذارید. وارد نمودن یک تم یا سبک نیاز به آپلود تم به روی سرور خود دارد، و روی لینک "نصب" از مدیریت کلیک کنید.
ایجاد فایل جدید CSS یا HTML
شما می توانید یک فایل با نام تجاری جدید CSS یا HTML از ادمین پنل ایجاد کنید و این فایل ها به یک صفحه جدید وصل می میشوند و شما میتوانید روی ان کار کنید.
تغییر لوگو
برای هریک از تم ها شما می توانید به آسانی لوگو را مستقیم از ادمین پنل تغییر دهید. ما معمولا گزینه هایی تهیه می کنیم که به صورت خودکار یک لوگو را تغییر اندازه دهد برای شما، بنابراین کاملا مناسب روی سایت شما ارائه میشود.
تم ها و سبک های بیشتر
phpfox به صورت پیش فرض با 2تم قابل اجراست که مجموعه ای از 4 سبک است. تم های اضافی و سبک ارائه شده توسط طراحان در بخش فروشگاه وجود دارد.
ایجاد تم و یا سبک شخصی
شما می توانید بسیاری تم یا سبک شخصی را مستقیم از مدیریت تم ما ایجاد کنید.با ایجاد سبک خود شما می توانید همه تغییراتی که می خواهید ایجاد کنید و تم پیش فرض ما را دست نخورده نگه دارید.
حمایت مرجع
هر تم یا سبک توانایی هایی از خانواده انها دارد. طراحان فقط فایل هایی که احتیاج به تغییر دارند را ویرایش می کنند. به عنوان مثال با استفاده از تم های پیش فرض و سبک به عنوان یک فایل مرجع، شما می توانید یک موضوع جدید با سبک جدید و تنها با ویرایش 2 فایل ایجاد کنید فقط با این 2 فایل شما می توانید به سایت خود ظاهر کاملا جدید بدهید.
بی رقیب در امکانات