ویدئو

کاربران شما می توانند فایل های ویدئویی خود را مستقیما از کامپیوتر خود آپلود کرده و به شتراک بگذارند و یا به سرعت از سایت هایی مانند یوتیوب، فیسبوک، مای اسپیس و ... به اشتراک گذاری ویدئوهای مورد علاقه ی خود بپردازند.
کنترل حریم شخصی کاربران
کاربران میتوانند کنترل کنند که چه کسانه می توانند ویدیو اهی آن ها را ببینند و روی آن ها نظر بگذارند،در مورد کنترل حریم شخصی بیشتر بدانید در اینجا.
لایک ها و نظرات
ما به کاربران فعال شما این توانایی را می دهیم که به راحتی یک ویدیو را like کنند یا راجع به آن نظر بدهند.
اشتراک آسان ویدیو ها
کاربران شما به راحتی می توانند فیلم ها را از دیگر جوامع ویدیویی معروف مانند یوتیوب، مای اسپیس، شکستن و یا MetaCafe به اشتراک بگذارند کاری که همه ی آن ها باید انجام دهند ارائه ی URL این ویدیو است و ما هرکار دیگری برای آن ها انجام می دهیم.
پشتیبانی برای آپلود ویدیوها
کاربران شما می توانند ویدیو ها را به طور مستقیم از کامپیوترشان در فرمت هایی که به شرح زیر پشتیبانی میشود MPG, MPEG, WMV, AVI, MOV یا FLVآپلود کنند.
به اشتراک گذاری
کاربران می توانند هر ویدئورا با استفاده از ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی ما، که متصل به سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر است به اشتراک بگذارند بیشتر بدانید
گزارش یک ویدیو
گزارش هر ویدیو به وسیله ی جامعه به مدیر برای جلوگیری از هرزنامه ها و یا حذف مطالب نامناسب که به نقض قوانین و مقررات کمک میکند در نظر گرفته شده است .
رتبه ی فیلم ها
کاربران شما می توانند ویدیو را با کاربران دیگر به وسیله ی سیستم کلیک آسان "کلیک-یک-ستاره" اضافه کنند.
اطلاعات ویدیو
در هنگام مشاهده ی یک ویدیو ما تمام اطلاعات درمورد فیلم را ارائه می کنیم همچنین این توانایی را به کاربران می دهیم که کد ها را با تنظیمات دلخواه کپی و بچسبانند سپس آن ها می توانند ویدیو را روی سایت های دیگر به اشتراک بگذارند.
فیلم های مرتبط
زمانی که کاربران شما ویدیوای را تماشا می کنند ما یک بلوک از همه ی ویدیو های مرتبط را نمایش می دهیم ،که باعث می شود کاربران شما راحت تر ویدیو هایی که برای آن ها جالب است را جستجو کنند.
دسته بندی سفارشی
شما می توانید بسیاری از دسته بندی هایی که آن ها برای بخش ویدیو هایشان می خواستند ایجاد کنید.هر دسته بندی میتواند مقدار نامحدودی گروه کوچک داشته باشد.
جستجو
به وسیله ی فیلتر جستجوی ما کاربران شما می توانند به راحتی فیلم هایی که به دنبال آن هستند را پیدا کنند.
موضوع
هر فیلم می تواند شامل برچسب هایی باشد که کاربران می افزایند،همه ی این برچسب ها به بلاک اضافه میشوند روی صفحه اول فیلم ها نمایش داده میشوند روند برچسب ها چیست و ساختن آن ها برای جستجو برای کاربران شما آسان است.
ویدویو های ویژه
شما می توانید فیلم هایی که به آن علاقه دارید را به بالای لیست انتقال دهید سپس کاربران در هر زمان که بخش فیلم ها را مشاهده کنند این ویدیو ها را می بینند.
ویدیوهای ویژه
Spotlighted فیلم ها فیلم های که در بخش ویدیو صفحه اول صفحه نمایش داده خواهد شد. این ویدئو یکی از شما واقعا می خواهید برای نشان دادن به جامعه است.
چت تصویری
اگر شما به ماژول چت تصویری علاقه مندید، در افزودنی های موجود در اینجا وجود دارد. فقط کافی ست هنگام سفارش اسکریپت گزینه ی "چت پیشرفته" را انتخاب کنید.
سیستم تایید
کاربران قادرند از سیستم تایید ما استفاده کنند جایی که کاربران می خواهند فیلم را به وسیله ی ناظر سایت مشاهده کنند قبل از اینکه بتوانند به صورت عمومی دیده شوند.ناظران می توانند تصمیم بگیرند فیلم را تایید یا رد کنند.
بی رقیب در امکانات