CMS

اسکریپت ما یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) در هسته خود دارد که امکان مدیریت بسیار قدرتمند، کامل و بدون نقص را به شما می دهد، و در واقع دلیل برتری اسکریپت phpfox نسبت به سایر اسکریپت ها علاوه بر امکانات بسیار فراوان و بی نظیر، سیستم مدیریت محتوای حرفه ای و بسیار کامل آن می باشد.
صفحات سفارشی
ایجاد یک صفحه جدید برای سایتتان باید سخت باشد و phpFox آن نیست.ویرایشگر صفحه ما به شما اجازه می دهد به طور مستقیم از ادمین پنل صفحه ایجاد کنید.این به شما قدرت می دهد که ادرس SEO سفارشی که شامل کلمات کلیدی متا و شرح خودتان است را ایجاد کنید.شما می توانید به صفحه ی خود یک یک لیست متصل کنید تا کاربران شما بتوانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. صفحه همچنین از PHP، BBCode روشن و داخلی HTML کد قالب ما پشتیبانی می کند.
مدیریت آسان
مدیریت CMS ما در ادمین پنل شما واقع شده است و به 3 نوع مدیریت که شامل منو ها،بلوک ها و صفحه ها است تقسیم می شود.
کشیدن و رها کردن بلوک های جدید
شما به راحتی می توانید بلوک ها را به هر جای سایتتان بکشید و رها کنید.برای مدیریت بلوک ها روی جامعه شما می خواهید ببینید خروجی سمت راست بلوک ساختن آن اسان تر است.
حرکت آسان بلوک ها
ما گزینه هایی به شما می دهیم که به طور مستقیم از ادمین پنل به راحتی بلوک ها را بکشید و رها کنید یا شما میتوانید از حالت DnD ما استفاده کنید،که به شما اجازه می دهد بلوک ها را به هر جای سایتتان بکشید و رها کنید. و آن برای ایجاد یک نگاه منحصر به فرد به جامعه شما بسیار آسان تر است.
HTML و PHP پشتیبانی می کنند از بلوک
بلوک ها میتوانند به فایل های PHP روی سرور متصل شوند ، که این است که چگونه بسیاری از بلوک ها ساخته شده; هرچند ما به شما روش اسان برای ایجاد یک بلوک مستقیم از ادمین پنل ارائه می دهیم و شما میتوانید بسادگی از HTML یا حتی PHP برای ساختن بلوک شخصی و مکان آن در هر جای سایت استفاده کنید.
جایگذاری منو
منو ها می توانند در جایگاه های مختلف قرار بگیرند.شما می توانید آن را در یکی از 5مکان اصلی پیشفرض ما قرار دهید.برای هر منو شما می توانید منوی فرزند را به منوی پدرومادر اضافه کنید.شما هم چنین می توانید منو هایی به بخش های خاص اضافه کنید (به عنوان مثال فقط برای وبلاگ ها و یا فیلم ها)، که به نوبه خود از یک منو فرعی باشد . شما همچنین می توانید موقعیت منوها را مشخص کنید، بنابراین شما می توانید نشان دهید که منو باید در اول و یا اخر حاضر باشد.
کنترل حریم شخصی کاربران
هر بلوک ،منو،و صفحه تنضیمات حریم شخصی دارد بنابراین شما می توانید کنترل کنید که گروه کاربران می توانند بلوک های ویژه ،منو یا صفحه را ببینند.
بی رقیب در امکانات