تصاویر

کاربران شما می توانند تصاویر خود را به صورت تکی و یا آلبوم منتشر کنند، همچنین می توانند با استفاده از تنظیمات حریم شخصی مشخص کنند که تصاویر برای چه شخص، گروه و یا هیچکس نمایش داده شوند.
آلبوم های عکس پروفایل
هر کاربر یک آلبوم عکس پروفایل دارد که همه عکس های پروفایل را که اپلود کرده در آنجا ذخیره میکند.
تنظیم به عنوان تصویر پروفایل
شما به راحتی می توانید یکی از عکس های خود را به عنوان تصویر اصلی مشخصات خود با کلیک یک دکمه تنظیم کنید.
CSS Photo Cropping
با استفاده از روش برداشت عکس از CSS شما به راحتی می توانید یک نگاه پاک برای همه ریز عکس خود را ایجاد کنید.
عکس حالت تئاتر
تماشای عکس ها هرگز اسان نیست،با استفاده از "حالت عکس تئاتر" ما، کاربران قادرند روی یک عکس کلیک کنند و سمت راست عکس را روی نقطه نمایش دهند سپس آن ها مکان خود را در سایت از دست نمی دهند.
لایک ها و نظرات
ما به کاربران فعال شما این توانایی را می دهیم که به راحتی یک عکس را like کنند یا راجع به آن نظر بدهند.
کنترل حریم شخصی کاربران
کاربران می توانند کنترل کنند که چه کسی میتواند نظرات و عکس های آن ها را ببیند. بیشتر بدانید در مورد کنترل حریم خصوصی در اینجا.
آپلود چندین عکس
کاربران شما می توانند بیش تر از 10 عکس را در یک زمان آپلود کنند.درواقع مدیران میتوانند تنظیمات را کنترل کنند که چگونه چندین آپلود میتوانند در یک زمان در مکانی قرار بگیرند تا شما بسته به نیاز خود کنترل کنید.
آلبوم های عکس
کاربران می توانند عکس ها را در گالری عمومی آپلود کنند یا آن ها را در البوم شخصی خود سازماندهی کنند.
کنترل دانلود
اگر کاربران بخواهند عکس های دیگر کاربران را دانلود کنند،آن ها میتوانند عکس های خود را کنترل کنند.
موضوع
هر عکس می تواند شامل برچسب هایی باشد که کاربران می افزایند،همه ی این برچسب ها به بلاک اضافه میشوند روی صفحه اول عکس ها نمایش داده میشوند روند برچسب ها چیست و ساختن آن ها برای جستجو برای کاربران شما آسان است.
کنترل سن برای مشاهده تصاویر
ممکن عکس کاربران قصد به اشتراک گذاری تصاویری را داشته باشند که برای افراد بالاتر از سن خاصی مناسب باشد به همین دلیل کاربران می توانند گزینه ای را برای شناسایی آن که تنها برای کاربران بالغ قابل رویت باشد را فعال کنید. بطور پیش فرض، هرکس بالاتر از 18 است جزء گروه بالغ محسوب میشود، هرچند مدیران می توانند کنترل کنند چه سنی بالغ است.
انتخاب دسته بندی چندگانه
هر عکس که اپلود می شود به یک یا چند دسته تعلق دارد.دسته ها محدود نیستن، چندین دسته کوچک میتوانند زیر مجموعه ی دسته ای بزرگتر باشند.
امتیاز دادن به عکس ها
کاربران میتوانند به عکس هایی که در گالری عمومی اپلود شده است امتیاز دهند و اجازه دهند که دیگر کاربران امتیاز دهند.کاربران می توانند تصمیم بگیرند یک عکس پس از آپلود شدن مجاز به امتیاز دادن هست درحالی که درحال پردازش است.
جُنگ عکس
کاربران میتوانند عکس هایی که در گالری عمومی آپلود شده اند اجازه نبرد به کاربران دیگر بدهند. کاربران می توانند تصمیم بگیرند آیا یک عکس آپلود شده اجازه ی نبرد دارد درحالی که درحال پردازش است.
جستجو
با استفاده از جستجوی ما،کاربران شما به راحتی می توانند عکس هایی که به دنبالش هستند را پیدا کنند.
به اشتراک گذاری
کاربران می توانند هر یک از عکس را با استفاده از ویژگی های به اشتراک گذاری اجتماعی ما، که متصل به سایت هایی مانند فیس بوک و توییتراست به اشتراک بگذارند. بیشتر بدانید
نمایش تمام اندازه های در دسترس
کاربران تعداد زیادی عکس های آنلاین را آپلود می کنند و آن ها را با دوستانشان به اشتراک می گذارند و ما مطمئن هستیم که کاربران خشنود هستند که اندازه ی اصلی عکس آن ها نگه داشته می شود، آن ها عکس ها را آپلود می کنند و زمانی که عکس را به اشتراک میگذارند سایز آن را بسته به نیازشان کوچک می کنند.
چرخش عکس ها
کاربران میتوانند عکس ها را 90 درجه به سمت راست یا چپ چرخش دهند.
نشانگذاری عکس
کاربران میتوانند دوستانشان یا خودشان را در عکس های خود یا دیگران نشانه گذاری کنند.
نشانه گذاری
یکی از موثرترین راه ها برای جلوگیری از سرقت عکس ها نشانه گذاری عکس های شما با آرم(لوگو) سایت یا نام سایت است که ما هر دو گزینه را پشتیبانی می کنیم.
عکس های ویژه
کاربران می توانند عکس های ویژه،که با دیگر عکس ها در صفحه اول نمایش داده شده اند با استفاده از AJAX به روز کنند.
پیشگیری بند انگشتی
برای جلوگیری از hotline جایی که کاربران عکس روی سایت های دیگر اضافه می کنند ما توانایی جلوگیری از آن ها برای انجام این کار داریم مگر اینکه آن ها کاربران سایت شما باشند و حق مشاهده ی عکس را داشته باشند(حفاظت از حریم خصوصی) .
گزارش عکس
گزارش هر عکس به وسیله ی جامعه به مدیر برای جلوگیری از هرزنامه ها و یا حذف مطالب نامناسب که به نقض قوانین و مقررات کمک میکند در نظر گرفته شده است .
سیستم تایید
مدیران می توانند از سیستم تایید ما،جایی که عکس کاربران توسط مدیر سایت دیده میشود قبل از اینکه به صورت عمومی دیده شود استفاده کنند. مدیران می توانند تصمیم بگیرند که عکس را تایید یا رد کنند.
بی رقیب در امکانات